HOME STAGING

Przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu. Celem takiego przygotowania jest zainteresowanie jak największej liczby oglądających nieruchomość, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu za możliwie najwyższą cenę. Nieruchomość przygotowana do sprzedaży (wynajmu) staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców.

 

 

 

 

 

WIZUALIZACJE WNĘTRZ

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu wizualizacji i projektach łazienek, kuchni oraz innych pomieszczeń. Służymy fachową radą z zakresu doboru materiałów, kolorystyki i elementów wyposażenia.

 

 

 

 

 

KREDYTY

Nasza firma współpracuje z grupą niezależnych doradców finansowych, którzy oferują pomoc w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem kredytu, znalezieniu optymalnych rozwiązań inwestycyjnych oraz dobrania odpowiednich rozwiązań ubezpieczeniowych dla osób indywidualnych jak i firm.
Nasi doradcy są najwyższej klasy specjalistami, posiadającymi bogate doświadczenie na rynku kredytów hipotecznych.

 

 

 

 

PRZEPROWADZKI

Jesteśmy firmą, która profesjonalnie wykonuje przeprowadzki mieszkań, domów i biur. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i ustalamy z nim wygodny plan przeniesienia jego mienia. Korzystamy z nowoczesnej floty transportowej i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, z dużym doświadczeniem w przeprowadzkach. Naszymi atutami jest rzetelność i dotrzymywanie terminowości zleceń.
Zapewniamy również wszelkie niezbędne materiały do pakowania, takie jak:
• kartony rozmaitych rozmiarów
• folie bąbelkowe, folie strecz oraz papier do pakowania
• skrzynie wykonane z drewna
• pokrowce zabezpieczające na meble
• wypełniacze ze styropianu

 

 

 

 

SPRZĄTANIE

Kompleksowe sprzątanie po remontach przeprowadzkach oraz inne usługi z tym związane.